Gaustad Hotel Oslo leży 4 km od prawdziwego raju Ogród Botaniczny, oraz oferuje restaurację. Ten hotel oferuje parking miejski w pobliżu.
Pokoje w tym 3-gwiazdkowym obiekcie zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja. W łazience znajdują się również oddzielna toaleta i prysznic.
Restauracja Vinderen Sushi & Asian Dining oferuje szeroki wybór dań i znajduje się w niewielkiej odległości od Gaustad.
Uniwersytet w Oslo znajduje się prawie 15 min pieszo od hotelu, a Muzeum Narciarstwa i Wieża Skoczni w Holmenkollen jest w około 3 km stąd. Zabytki w okolicy to między innymi Twierdza Akershus, położony w 4,1 km. Dodatkowo, Gaustadbekkdalen znajduje się w odległości 750 metrów. Park Vigelanda leży także w około 2 km od obiektu. Przystanek autobusowy Rikshospitalet jest zaledwie 5 min piechotą od Gaustad oraz w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem od przystanku kolejowego Główny w Oslo.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Punkty orientacyjne
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Maksymilian
2023-07-17
Bardzo miły personel, pyszne śniadania, świetne połączenie z centrum, piękna lokalizacja.
Nic, wszystko doskonałe.
Jan
2023-03-13
Gaustad Hotel Oslo ze swoją fantastyczną lokalizacją naprawdę mnie zachwycił. Był położony blisko centrum miasta, zaraz przy przystanku tramwajowym, co ułatwiało podróżowanie i zwiedzanie. okolica hotelu otoczona była łąkami i lasami, gdzie można było spacerować i cieszyć się pięknymi widokami na Oslo i fiord. Pokój, mimo skromnego wyposażenia, był bardzo praktyczny i czysty. Nie brakowało w nim niczego, a personel hotelu był miły i pomocny. Codzienne śniadania były smaczne i z dużym wyborem dań. Warto również wspomnieć o darmowym i szybkim WiFi, które było bardzo wygodne dla gości.
Bożena
2023-03-11
Fantastyczne położenie tego hotelu sprawia, że jest to idealne miejsce dla podróżnych, którzy chcą być blisko centrum miasta. Przystanek tramwaju znajduje się tuż obok hotelu, co jest niezwykle wygodne. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i pomocna. Zawsze chętnie udzielają porad i służą pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów. Pokoje są dobrze wyposażone, z telewizorem i lodówką, co czyni pobyt bardziej komfortowym.
Całokształt był w porządku.